Świąteczny Jarmark Różności MOKSiAL w Szklarskiej Porębie

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Świątecznym Jarmarku Rozmaitości organizowanym przy Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej.
Podczas wydarzenia będzie możliwość zaopatrzenia się w prezenty dla najbliższych, znajomych ale i można będzie coś ciekawego i oryginalnego wypatrzyć dla siebie.
Na jarmarku swoje rękodzieło zaprezentują nasi mieszkańcy i artyści oraz okoliczni twórcy.
Na stoiskach pojawią się dekoracje i ozdoby świąteczne, bombki, gwiazdki, kosmetyki naturalne, biżuteria szklana, ceramika, ptaszniki Macieja Wokana, obrazy Pani Ireny Gołąb, rękodzieło wykonane z drewna, ceramika, lasy karkonoskie w szkle. Nie zabraknie pysznych domowych wypieków od Kasi i korzennych pierników od Martyny.
Swoją ofertę warsztatowo – ekologiczną zaprezentują zaprzyjaźnione instytucje Nadleśnictwo Szklarska Poręba i Karkonoskie Centrum Edukacji Ekologicznej.
Oczywiście jak już tradycja nakazuje odbędą się również rodzinne warsztaty świąteczne na których będziemy tworzyć m.in. ceramiczne ozdoby choinkowe, śnieżne kule czy dekorować pierniki.
Nade wszystko jednak chcielibyśmy spędzić ten dzień na wspólnej integracji, rozmowie przy ubieraniu choinki i gorącej czekoladzie. Dajmy sobie chwilę na zwolnienie tempa i spotkanie w dobrym towarzystwie.

46217143_1079480388879858_8925103050821992448_n

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *