„Bajki bez barier” część XXII BRAK CZĘŚCI KOŃCZYNY

Mój perzyjaciel Kacper


5gora
Na przykład kiedy na wuefie robimy przeskok zawrotny przez ławeczkę, wszystkie dzieci opierają się na dwóch rękach, a on na jednej. A gdy skaczemy przez skakankę, Kacper przyczepia ją sobie do lewej ręki za pomocą opaski z rzepem. Mój przyjaciel bardzo lubi wuef. A dodatkowo jeszcze trenuje tenis stołowy w klubie sportowym.
Oczywiście zdarzają się też takie sytuacje, kiedy trzeba pomóc Kacprowi. Pomagam mu zawiązać buty i zapiąć kurtkę na zamek. A kiedy w drugiej klasie uczyliśmy się grać na flecie, pani dała Kacprowi cymbałki. My graliśmy na flecie, Kacper na cymbałkach i całkiem nieźle nam to razem wychodziło.
Niestety, nasza szkoła została zamknięta i w trzeciej klasie musieliśmy z Kacprem przenieść się do innej szkoły. Jeszcze nie znam wszystkich dzieci w nowej klasie, bo dopiero tydzień temu zaczął się rok szkolny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>