Opis projektu pn. Bal Charytatywny „Wspomnienie PRL-u”

bal plakatWszystko czego dziś chcę to przetańczyć z Tobą całą noc na moim kawałku podłogi przy hitach lat 80.

Z okazji 10-lecia działalności Stowarzyszenie Rodziców Dzieci Niepełnosprawnych ?Światełko? serdecznie zaprasza 4 października 2019 (piątek) do zabawy na Balu Charytatywnym ?Wspomnienie PRL-u?. Oprawę muzyczną i świetlną podczas imprezy zapewni Cocons Club. Ponadto w ramach ?kartki atrakcji? (wejściówki) organizatorzy zapewniają poczęstunek w stylu domówki z czasów PRL-u, czyli: galaretę, sałatkę jarzynową oraz śledzia. Goście balu będą mogli wziąć udział w licytacji przedmiotów przekazanych na aukcję, a także odwiedzić symboliczny ?Pewex? czy ?Kiosk RUCHU?. W interesie PARTYjnym każdy obywatel zobowiązany jest do stawienia się na balu w kanonie mody PRL-u”.
Zebrane środki finansowe pozwolą na organizację wycieczki kulturalno-edukacyjnej dla podopiecznych Stowarzyszenia ?Światełko?.
Zapisy i informacje: Stowarzyszenie Rodziców Dzieci Niepełnosprawnych „Światełko”, telefon: 511 55 40 55 codziennie od godz. 16.00, e-mail: biuro@swiatelkodladzieci.pl.
Bal Charytatywny ?Wspomnienie PRL-u? odbędzie się w ośrodku OLIMP w Szklarskiej Porębie, dofinansowany jest ze środków Miasta Szklarska Poręba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *