?My też mamy Dzień Dziecka i Mamy? ? festyn integracyjny

plakat festyn (002)

Projekt pn.: ?My też mamy Dzień Dziecka i Mamy? ? festyn integracyjny współfinansowany jest środków Urzędu miejskiego w Szklarskiej Porębie.

Głównym elementem zadania jest organizacja festynu integracyjno ? edukacyjnego łączącego święto Dnia Matki i Dnia Dziecka dla mieszkańców oraz turystów odwiedzających w tym czasie Szklarską Porębę.

W okresie przygotowań zostaną przeprowadzone zajęcia warsztatowe z dziećmi, na których spróbujemy przygotować przedstawienie jednej z bajek (wybranej przez dzieci), wydanych przez Stowarzyszenie, a dotyczących problemu niepełnosprawności.

Podczas imprezy głównej czyli festynu pragniemy zorganizować: pokaz karate, występy muzyczne, zabawy i konkursy prowadzone przez animatorów, loterię oraz przedstawienie z udziałem dzieci ze Stowarzyszenia i wychowanków Świetlicy ?Cegiełka? przybliżające tematykę niepełnosprawności.

Aby umilić święto dzieciom podczas festynu pragniemy każdego z nich obdarować balonem wypełnionym helem. Dodatkową atrakcją dla dzieci ma być zorganizowanie koła fortuny, gdzie w zamian za odpowiedź na zagadkę ? dziecko będzie losować skromny upominek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *